- FRACTAL DESIGN

Цена
€80 70 / 157 84 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.fractal-design.com/products/cases/pop/pop-silent/black-solid/
Form factor
ATX / mATX / Mini ITX
Slots for devices
Dedicated 2.5" drive mounts:4 (2 included)
Combined 3.5/2.5” drive mounts:3 (2 included)
5.25” drive mounts:2
I/O
2x USB 3.0*, Audio (* USB 3.1 Gen 2 Type-C add-on available separately)
Cooling
Total fan mounts:3x 120 mm or 2x 140 mm
Front fan:2x 120/140 mm (2x Aspect 12 included)
Rear fan:1x 120 mm (1x Aspect 12 included)
Top fan:N/A
Bottom fan:N/A
Dust filters:PSU (nylon)
Cable routing grommets:No
Fixed cable ties:Yes, 2 pcs
Front radiator:Up to 280 mm
Rear radiator:1x 120 mm
Cable routing space:19 mm
Expansion slots
7
Other
Power supply type:ATX
PSU max length:170 mm
GPU max length:380 mm with front fan mounted
CPU cooler max height:170 mm
Dimensions
473.5 x 215 x 454 mm
Warranty
24 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Form Factor | ATX / mATX / Mini ITX |
| Vendor_url | https://www.fractal-design.com/products/cases/pop/pop-silent/black-solid/ |
| I/O | 2x USB 3.0*, Audio (* USB 3.1 Gen 2 Type-C add-on available separately) |
| Expansion Slots | 7 |
| Dimensions | 473.5 x 215 x 454 mm |
| Warranty | 24 Months |
| Cooling | Total fan mounts:3x 120 mm or 2x 140 mm |
| Cooling | Front fan:2x 120/140 mm (2x Aspect 12 included) |
| Cooling | Rear fan:1x 120 mm (1x Aspect 12 included) |
| Cooling | Top fan:N/A |
| Cooling | Bottom fan:N/A |
| Cooling | Dust filters:PSU (nylon) |
| Cooling | Cable routing grommets:No |
| Cooling | Fixed cable ties:Yes, 2 pcs |
| Cooling | Front radiator:Up to 280 mm |
| Cooling | Rear radiator:1x 120 mm |
| Cooling | Cable routing space:19 mm |
| Slots for devices | Dedicated 2.5" drive mounts:4 (2 included) |
| Slots for devices | Combined 3.5/2.5” drive mounts:3 (2 included) |
| Slots for devices | 5.25” drive mounts:2 |
| Other | Power Supply Type:ATX |
| Other | CPU cooler max height:170 mm |
| Other | PSU max length:170 mm |
| Other | GPU max length:380 mm with front fan mounted |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Плътен |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 380 |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 170 |
| Включени вентилатори (count) | 2 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 240mm, Отгоре: 240mm, Отзад: 120mm |
| RGB подсветка | Не |
| Тегло (kg) | 7.4 кг |
| Тегло | 0.00кг |
Fractal Design Pop Silent Black Solid — Минималистична тишина за вашето PC
Изживейте истински тиха работа с кутията Fractal Design Pop Silent Black Solid. Плътните стоманени странични панели и шумопоглъщащите материали намаляват шума, без да компрометират въздушния поток, което я прави идеална за спокойна работна или развлекателна среда.
Ключови Предимства
- Тиха работа — Шумопоглъщаща пяна на предния, горния и страничните панели минимизира шума от вентилатори и компоненти.
- Чист дизайн — Плътният стоманен страничен панел предлага елегантен, минималистичен вид без стъкло, идеален за сдържани конфигурации.
- Отличен въздушен поток — Мрежест преден панел с подвижен прахов филтър осигурява ефективно охлаждане, като същевременно предпазва от прах.
- Универсална съвместимост — Поддържа дънни платки ATX, Micro-ATX и Mini-ITX, дълги GPU до 380 мм и високи CPU охладители до 170 мм.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Плътен |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU | 380 mm |
| Максимална височина на CPU охладител | 170 mm |
| Включени вентилатори | 2 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове | 2 |
| 3.5" слотове за дискове | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 240mm, Отгоре: 240mm, Отзад: 120mm |
| RGB подсветка | Не |
| Тегло | 7.4 kg |
Какво има в кутията
- Кутия Fractal Design Pop Silent Black Solid
- Комплект аксесоари (винтове, дистанционери, кабелни връзки)
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








